Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 車用燈炮Ied超好用 又美觀
顏色: 黃色 | 尺寸: BA15S P21W | 2 photo(s)
Price: HK$18.00
BA15S P21W
BAY15D P21/5W
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2401031135164929 |
Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 車用燈炮Ied超好用 又美觀
顏色: 黃色 | 尺寸: BA15S P21W | 2 photo(s)
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product, great value for money
顏色: 紅色 | 尺寸: BAY15D P21/5W
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product, great value for money
顏色: 白色 | 尺寸: BA15S P21W
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product, great value for money
顏色: 黃色 | 尺寸: BA15S P21W